Otroško pustovanje

VELIKE in MALE MASKE VABLJENE na OTROŠKO PUSTOVANJE

SOBOTA, 22. 2. 2020 ob 15. uri PRED DOMOM KULTURE v PEKRAH. Z vami bodo rajale vzgojiteljice Vrtca Studenci, Enota Pekre

Srečno 2020

Bliža se najlepši čas v letu. Čas, ko se spominjamo preteklosti in pričakujemo prihodnost.

Izlet na Notranjsko

Ogledali smo si vojaški muzej v Pivki, nadaljevali v Ilirski Bistrici na ogledu znamenitosti mesta, nato se odpeljali v Prem ...

Nagrajenci OTZ Maribor 2019

Na letnem občnem zboru Občinske turistične zveze Maribor, dne 27. marca 2019, so za svoje prostovoljno, požrtvovalno delo in prispevek k razvoju turistične društvene dejavnosti prejeli priznanja tudi člani TD Pekre.

Pages

Turistično društvo Pekre

Turistično društvo Pekre je bilo ustanovljeno leta 1988. Skrbimo za turistični razvoj domačega kraja, za lokalna praznovanja: martinovanje, božičkovanje, pustovanje, kot tudi za različne dejavnosti krajanov, kot so izletništvo, kulinarika, hortikultura in informiranje.