TD Pekre predlaga Vojka Robiča za prostovoljca leta

g. VOJKO ROBIČ  roj. 23.11.1952

G. Vojko Robič je že od ustanovitve TD Pekre prostovoljno sodeloval v aktivnostih društva. Od prvega tradicionalnega spominskega pohoda »Pekre, 23. maj 1991«, torej že 27 let, aktivno sodeluje pri izvedbah le-teh. Leta 1996 se je končno aktivno včlanil v naše društvo. Kot vestnemu aktivnemu članu mu je članstvo zaupalo predsedovanje nadzornemu odboru društva, katerega vodi že 16 let. 14 let je aktivni akter izvedbe festivala komedije. Le redke so aktivnosti, ki se je ne udeleži. Je človek, ki rad priskoči na pomoč sočloveku, saj je tudi dolgoletni član Prostovoljnega gasilskega društva Pekre.

Za svoje delo je prejel veliko priznanj, med drugimi –

• Malo plaketo Krajevne skupnosti Pekre
  • Srebrni znak Občinske turistične zveze Maribor.

G. Vojka Robiča za delo v društvu in nesebično pomoč sokrajanom, TD Pekre predlaga za prostovoljca leta.

TD Pekre